22 grudnia w naszej szkole odbyło się kolędowanie klas. Zadaniem każdej klasy było przygotowanie jednej kolędy w języku polskim, piosenki świątecznej w języku angielskim oraz zaprezentowanie na dowolnym instrumencie kolędy.

Wszystkie klasy przygotowywały się pod kierunkiem wychowawców, nauczycieli języka angielskiego i muzyki. Uczniowie prezentowali swoje umiejętności gry na kaybordach, gitarach oraz fletach prostych, a także talenty wokalne. Hitem okazały się piosenki Merry Christmas Everyone oraz Jingle Bells.

Uczniowie klas VI przygotowali przedstawienie w języku angielskim pod kierunkiem p. Aleksandry Majer – Kukawki. Panowała świąteczna atmosfera.

Zobacz galerię zdjęć

Partnerzy i linki

deklaracja dostepnosci logo

100 lecie bydgoszczy

logo emic

logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.