22 grudnia w naszej szkole odbyło się kolędowanie klas. Zadaniem każdej klasy było przygotowanie jednej kolędy w języku polskim, piosenki świątecznej w języku angielskim oraz zaprezentowanie na dowolnym instrumencie kolędy.

Wszystkie klasy przygotowywały się pod kierunkiem wychowawców, nauczycieli języka angielskiego i muzyki. Uczniowie prezentowali swoje umiejętności gry na kaybordach, gitarach oraz fletach prostych, a także talenty wokalne. Hitem okazały się piosenki Merry Christmas Everyone oraz Jingle Bells.

Uczniowie klas VI przygotowali przedstawienie w języku angielskim pod kierunkiem p. Aleksandry Majer – Kukawki. Panowała świąteczna atmosfera.

deklaracja dostepnosci logo