Ostatnie w tym roku szkolnym zajęcia w ramach „Sportowej soboty” poświęcone były dwom dyscyplinom sportowym – lekkoatletyce i tenisowi stołowemu. Podczas zajęć uczniowie próbowali swoich sił w biegach z pałeczką sztafetową, skokach przez płotki i rzutach kółkiem ringo. Wszystkie czynności uczniowie wykonywali z dużym zaangażowaniem.

Dzieci miały również możliwość poznać tajniki gry w tenisa stołowego. Dowiedziały się jak prawidłowo trzymać paletkę do gry i odbijać piłeczkę oraz próbowały swoich sił podczas gry z partnerem. Zabawy i gry przyniosły dzieciom dużo radości i zadowolenia, za co otrzymały piktogram tenisisty i lekkoatlety.

Na zakończenie zajęć uczniowie, którzy systematycznie uczestniczyli w zajęciach zostali nagrodzeni dyplomem i złotym medalem.

Gratulujemy!!!