To już po raz ósmy, 28 marca,  został zorganizowany w naszej szkole wieczór poezji. Tym razem różnił się on od dotychczasowych. Przede wszystkim nie odbył się jesienią, a na wiosnę. Nie było więc tajemniczego półmroku, świateł „na scenie”, płomyków świec, obrazów, zdjęć i filmików prezentowanych na ekranie.

Były za to radosne wiersze i piękne piosenki zaprezentowane przez uczniów z klas 4-6. Jak zwykle dopisali  widzowie, którzy przy „małej czarnej”  mogli przenieść się chociaż na chwilę w malowane słowami krajobrazy, poczuć wiosenny nastrój, wysłuchać recytacji swoich dzieci.

Na zakończenie głos zabrała pani dyrektor Bożena Krajnik, która podziękowała organizatorom (nauczycielom języka polskiego i muzyki) oraz małym artystom za wspaniałe duchowe doznania.

Kolejny wieczór poezji już na jesieni. Zapraszamy! 

Zobacz galerię zdjęć

Partnerzy i linki

deklaracja dostepnosci logo

100 lecie bydgoszczy

logo emic

logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.