To już po raz ósmy, 28 marca,  został zorganizowany w naszej szkole wieczór poezji. Tym razem różnił się on od dotychczasowych. Przede wszystkim nie odbył się jesienią, a na wiosnę. Nie było więc tajemniczego półmroku, świateł „na scenie”, płomyków świec, obrazów, zdjęć i filmików prezentowanych na ekranie.

Były za to radosne wiersze i piękne piosenki zaprezentowane przez uczniów z klas 4-6. Jak zwykle dopisali  widzowie, którzy przy „małej czarnej”  mogli przenieść się chociaż na chwilę w malowane słowami krajobrazy, poczuć wiosenny nastrój, wysłuchać recytacji swoich dzieci.

Na zakończenie głos zabrała pani dyrektor Bożena Krajnik, która podziękowała organizatorom (nauczycielom języka polskiego i muzyki) oraz małym artystom za wspaniałe duchowe doznania.

Kolejny wieczór poezji już na jesieni. Zapraszamy! 

Zobacz galerię zdjęć

Przydatne linki

logo certyfikatu szkoła

Emic kolor i wojewoda
edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.