Opłata za obiady szkolne w miesiącu październiku wynosi 73,50 (21 obiadów x 3,50).

Wpłat prosimy dokonywać na rachunek bankowy szkoły: 47 1240 6452 1111 0010 4803 5548 do dnia 02.10.2020r.

W dalszym ciągu proszę o kontakt rodziców, którzy nie odliczyli we wrześniu nadpłaty za miesiące poprzednie.

Dzień 14.10.2020r.  jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych i tego dnia nie wydajemy obiadów.

W tytule przelewu należy podać imię i nazwisko dziecka, a także klasę, do której chodzi.

Prosimy o wpłacanie należnej ODLICZONEJ kwoty-bez zaokrąglania do pełnych złotych.

Dziecko, którego rodzic nie wpłaci wymaganej kwoty w terminie, będzie mogło korzystać z obiadów od dnia następnego po dokonanej wpłacie.

W przypadku płatności za obiady w wybrane dni tygodnia należy taką informację zgłosić telefonicznie (885 905 352) lub podać ją w tytule przelewu, pomniejszając jednocześnie ogólną kwotę. INFORMACJĘ NALEŻY PODAWAĆ KAŻDORAZOWO.

Rodzice, których dzieci uczęszczały na obiady w minionym roku szkolnym proszeni są o uwzględnienie zgłoszonych wcześniej nieobecności po uzgodnieniu telefonicznym z intendentem.

Nieobecność ucznia na obiedzie należy zgłaszać telefonicznie: w dniu odpisu do godz. 8.45, w każdym następnym dniu do godz. 14.30. Jeżeli nieobecność nie zostanie zgłoszona w terminie, odpis nie będzie uwzględniony.

Marzena Iwińska

deklaracja dostepnosci logo