We wrześniu zapraszamy uczniów do wzięcia udziału w ogólnopolskiej akcji ekologicznej "Sprzątanie Świata” pod hasłem „Plastik? Rezygnuję, redukuję, segreguję? Jej finał tradycyjnie przewidziany jest na trzeci weekend września. W związku z tym uczniowie dzięki uprzejmości Urzędu Miasta Bydgoszcz w dniu 18 września zaopatrzeni w maseczki, jednorazowe rękawiczki i worki okażą wsparcie naszej planecie poprzez porządkowanie terenu Zespołu Szkół nr 32 i okolicy.

Uczniowie klas 6 zaproszeni są do udziału w zajęciach pozalekcyjnych Koła Ekologicznego pod nazwą "Agencja Zielonych Uczynków", gdzie prowadzący łączyć będzie treści związane z ograniczeniem plastiku w życiu człowieka oraz wykonywanie produktów wielorazowych tkj. torby na zakupy, woreczki na owoce i warzywa, wskowijki, ekomyjki do kąpieli i do mycia naczyń i wiele innych. Chętne osoby zapraszamy do kontaktu mailowego z prowadzącą: dominika.gniadek@zs32.bydgoszcz.pl

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z prezentacją multimedialną pod tytułem: "Plastik? Rezygnuję, redukuję, segreguję"

deklaracja dostepnosci logo