Dyrektor Zespołu Szkół nr 32 informuje, że od 03.04.2020r. od godziny 8:00 dostępna jest lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do naszej szkoły (dzieci spoza obwodu). Do 16.04.2020r. do godz.16:00 rodzice/opiekunowie będą mogli potwierdzić wolę. Potwierdzenia woli nie wymaga ZGŁOSZENIE DZIECKA OBWODOWEGO!

W związku z istniejącym stanem epidemii, podaję możliwe formy potwierdzania woli rodziców/opiekunów prawnych przyjęcia dziecka do klas pierwszych w szkołach podstawowych poprzez:

• przesłanie drogą elektroniczną skanu lub fotografii potwierdzenia woli, podpisanego oryginalnie przez osoby uprawnione, na adres placówki w której dziecko zostało zakwalifikowane do przyjęcia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;
  • przekazanie oryginału potwierdzenia woli za pośrednictwem poczty na adres placówki w której dziecko zostało zakwalifikowane do przyjęcia:

1. Krucza 5a

85- 308 Bydgoszcz

• osobiście w placówce w godzinach 8:00 do 14:00

Tu pod spodem linki do:

Lista zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych pdflista zakwalifikowani.pdf

Lista przyjętych w obwodzie pdflista przyjęci w obwodzie.pdf

Potwierdzenie woli pdfpotwierdzenie woli.pdf