Zachęcamy do udziału w konferencji w ramach Miejskiego Programu Wspierania Ucznia Zdolnego „Zdolni znad Brdy”.

26.11.2019, godz. 11:00

„Forum Olimpijczyków – Laboratorium Zdolności” – konferencja naukowa dla uczniów zdolnych.

pdfForum olimpijczyków.pdf

Tematyka spotkania: matematyka, fizyka, informatyka, elektronika.

Odbiorca: uczniowie szkół podstawowych (klasy VII, VIII SP) i szkół ponadpodstawowych (klasy I-IV).

W ramach konferencji odbędą się:

• ·prezentacje dorobku naukowego uczniów - laureatów i finalistów olimpiad i konkursów przedmiotowych z wiodących szkół ponadpodstawowych w Bydgoszczy.
  • ·prelekcje wygłaszane przez pasjonatów, badaczy nauk ścisłych, którzy swymi wystąpieniami zachęcą młodzież do poszerzania wiedzy i dążenia do sukcesu.

Konferencja naukowa organizowana jest przez Pałac Młodzieży w ramach programu „Zdolni znad Brdy”, a odbędzie się w sali widowiskowej Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy,

przy ul. Jagiellońskiej 27.

Przewidywany czas spotkania - ok. 2 godziny zegarowe.

Zgłoszenia do 21 listopada 2019 r. prosimy kierować do Moniki Grzybowskiej, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub tel. 533 18 23 26.

Uwaga! Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Koordynator Programu „Zdolni znad Brdy”

tel. kom. 533 18 23 26

www.edu.bydgoszcz.pl