Pałac Młodzieży w Bydgoszczy zaprasza w czerwcu 2018 r. na warsztaty dla rodziców:

15.06.2018, godz. 16.00

„Niezwykły umysł a funkcjonowanie w rodzinie” – warsztaty wsparcia psychologicznego dla rodziców uczniów zdolnych.

pdfZaproszenie.pdf

Zapraszamy na piąte i ostatnie w tym roku szkolnym warsztaty skierowane do rodziców zdolnych i utalentowanych dzieci oraz młodzieży pn. „Strachy na lachy, czyli jak pomóc naszym dzieciom pokonać ich lęki?”,

które odbędą się w świetlicy Gimnazjum nr 27 w Bydgoszczy (ul. Kruszwicka 2).

Celem warsztatów jest wsparcie psychologiczne rodziców, których dzieci przejawiają wybitne zdolności.

Zajęcia organizowane są w ramach programu „Zdolni znad Brdy”, a poprowadzi je psycholog Magdalena Dunajska.

Przewidywany czas spotkania – ok. 3 godziny.

Zgłoszenia prosimy kierować do 14 czerwca 2018 r. do Moniki Grzybowskiej,

mail:  lub 52 371 26 56 lub tel. kom. 533 18 23 26.