Konkurs na bohatera literackiego rozstrzygnięty!

Dziękuję wszystkim za udział w konkursie i wcielanie się w postaci literackie. Wypadliście naprawdę imponująco.

A oto wyniki:

I MIEJSCE - Marika Kryszewska kl.3a jako "Pippi Pończoszanka" (Astrid Lindgren)

II MIEJSCE - Konrad Paczkowski kl.2b jako Krzyś z powieści "Kubuś Puchatek" (A.A.Milne)

III MIEJSCE - Marcelina Bukowska kl.6b jako Nika z książki  ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik)

WYRÓŻNIENIE - Aleksander Fuks kl.1b jako Filip Ross bohater powieści "Magiczne drzewo. Czerwone krzesło" (Andrzej Maleszka)

Wszystkim laureatom serdecznie gratuluję i zachęcam do kontynuowania przygody z literaturą! Nagrody zostaną wręczone po powrocie do szkoły.

IMG 5766Marika  IMG 20200503 215545

IMG 20200503 211447 resized 20200503 092022075