Rozbitek, odkrywca, a może żeglarz?
Dowiedz się, jakim typem opiekuna jesteś w cyfrowym świecie swojego dziecka.

Krótki film o wirusie na literę K...

Zapraszam do obejrzenia filmu o koronawirusie. Film nazywa się "Krótki film o wirusie na literę K...."

Poniżej link do filmu.

Kochani

Z okazji Waszego Święta życzę Wam beztroskiego uśmiechu, radości z życia i optymistycznego spojrzenia w przyszłość. Pamiętajcie, że okres dzieciństwa jest wyjątkowy i piękny. Dlatego pielęgnujcie w sobie Wasze wewnętrzne dziecko i nie pozwólcie mu do końca odejść - nawet jak będziecie już dorośli.

Moje emocje

Emocje, które odczuwamy każdego dnia bywają pozytywne lub negatywne, czyli trudne. Oczywiście wolelibyśmy doświadczać tylko tych pozytywnych, ale niestety zdarza się, że odczuwamy też takie, które są do nich przeciwne.

Światowy Dzień Społeczeństwa Informacyjnego

Moi drodzy!

Dnia 17.05 obchodzimy Światowy Dzień Społeczeństwa Informacyjnego. Z tej okazji warto zastanowić się nad niezwykłymi zdobyczami technologii informacyjnej, która usprawnia nasze życie na wielu płaszczyznach.

Konkurs na bohatera literackiego rozstrzygnięty!

Dziękuję wszystkim za udział w konkursie i wcielanie się w postaci literackie. Wypadliście naprawdę imponująco.

Jak wygląda Wasz dzień

Drodzy uczniowie, zastanówcie się jak wygląda Wasz dzień. Przeanalizujcie ile czas poświęcacie na poszczególne czynności. Zerknijcie sobie do punktów, które powinny być zawarte w Waszym harmonogramie dnia (załącznik) i dopiszcie ile czasu poświęcacie na dany obszar.

deklaracja dostepnosci logo